Ваша безпека — наша відповідальність!

Охрана промышленных объектов
Охрана развлекательных центров
Охрана складских помещений
Охрана торговых центров
Охрана магазинов
Охрана офисных центров
Охрана офисных помещений
Охрана банковских учреждений

Комплексні послуги у сфері безпеки та захисту власності:

На сьогодні ТОВ «СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ» – одна з найбільш стабільних та динамічних компаній, що має значний практичний досвід у реалізації різних проектів щодо вирішення питань безпеки.

Переваги ТОВ «СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ» – наявність кваліфікованих фахівців у різних сферах забезпечення безпеки, професійне надання комплексу охоронних послуг – створення та підтримки систем безпеки на об`єктах різних форм власності, а також надання охоронних послуг товарно-матеріальних цінностей.

Місія ТОВ «СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ» – побудувати взаємовигідне та довгострокове партнерство, яке ґрунтується на:

  • Прагненні до оновлення (ми постійно вдосконалюємо наш професіоналізм в інтересах клієнтів та ділових партнерів);
  • відкритості (ми прагнемо відкритого діалогу та двосторонньої довіри);
  • повазі (ми поважаємо рішення наших клієнтів та вибудовуємо свою роботу таким чином, щоб послуги, які ми надаємо, забезпечували нашому клієнту найбільший матеріальний та фінансовий зиск).

Стратегія ТОВ «СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ»:

  • надання високоякісних, професійних послуг із забезпечення безпеки, основою яких є як теоретичні засади у сфері безпеки, так і багаторічний досвід з організації та здійснення заходів захисту власності;
  • індивідуальне відношення та підхід до кожного Клієнта;
  • високий професіоналізм та компетентність персоналу при реалізації бізнес-проекту будь-якої складності;
  • конфіденційність інформації

Усім, хто зацікавився співробітництвом з нами і хто бажає дізнатись більш детально про умови роботи, мають змогу зв`язатись з нами у зручний для Вас час. Контактна інформація зазначена на сторінці «Контакти».

Індивідуальний підхід до кожного Клієнта, з нашого боку, дозволяє ефективно реалізовувати спільні проекти, вирішувати поставлені задачі, визначати взаємовигідну цінову політику, ґрунтуючись на особливостях Вашого бізнесу, об`єктів, особистих побажань та уподобань.

Для відвідувачів нашого сайту та постійних клієнтів ми пропонуємо – актуальні новини про напрямки розвитку технологій, що забезпечують безпеку бізнесу. Також, Ви матимете змогу знайти захоплюючу та цікаву інформацію про метрів розшуку.

Ми відкриті до діалогу та співробітництва.

З повагою,

Володимир Галицький
Директор ТОВ «СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ»