Охоронна сигналізація

Система охоронної сигналізації передбачає оснащення об’єктів комплексом інформаційно-технічних засобів з використанням спеціалізованого обладнання для виявлення та светозвукового оповіщення про несанкціоноване проникнення на територію, що охороняється. Для передачі інформації на віддалені відстані, крім дротових систем можуть також застосовуватися бездротові технології з можливістю оповіщення по радіо або GSM-каналам передачі даних.
Оснащення об’єктів тривожними кнопками здійснюється з метою оперативного реагування співробітників об’єкту, що охороняється на протиправні дії, що здійснюються іншими особами на території об’єкту, що охороняється. Сучасні технології дозволяють реалізовувати як провідні системи, так бездротові технології з використанням радіо і GSM-каналів передачі даних.

ТОВ «СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ» здійснює повний комплекс робіт по установці систем охоронної сигналізації «під ключ», який включає в себе:

  • проектування систем охоронної сигналізації з урахуванням особливостей об’єкта і ймовірних загроз;
  • монтаж і підключення встановленого охоронного обладнання;
  • гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування і ремонт.

Співробітники нашого підприємства професійно ставляться до виконання своїх обов’язків, опікуючись репутацією підприємства. Роботи різного рівня складності виконуються якісно і в короткі терміни.