Системи безпеки

ТЕХНІЧНІ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ

домТОВ «СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ» має значний досвід роботи в сфері надання послуг з проектування, встановлення та сервісного обслуговування технічних систем безпеки.

Наші послуги:

1. Проведення експертиз і консультацій з технічної та фізичної укріпленості об’єкта.

Комплекс заходів, які проводяться досвідченими професіоналами, з метою виявлення потенційних загроз і ризиків на об’єкті. На основі проведених експертиз, розробляються комплекс системи безпеки: схеми технічної та інженерного захисту, спрямовані на ефективну протидію виявленим ризикам і загрозам.

2. Продаж, поставка обладнання технічних систем безпеки:

 • прилади приймально-контрольні охоронної системи безпеки, сенсорні пристрої – датчики і сповіщувачі охоронної сигналізації, тривожна кнопка і т.д .;
 • відеокамери, монітори, відеореєстратори, джерела живлення і т.д .;
 • зчитувачі, турнікети, домофони, переговорні пристрої і т.д

3. Проектування та встановлення технічних систем безпеки, пуско-налагоджувальні роботи і сервісне їх технічне обслуговування:

 • охоронної сигналізації і тривожної кнопки;
 • системи охорони периметра;
 • системи відео нагляду;
 • системи контролю доступом.

Охоронна сигналізація – призначена для виявлення несанкціонованого проникнення в приміщення і передачі тривожного сигналу на пульт контролю (охоронний пульт).

Система охорони периметра – призначена завчасне виявлення проникнення на територію і порушення периметра, що дозволяє прийняти оперативні заходи щодо порушника. Охорона периметра є складовою комплексу системи безпеки і настійно рекомендується для великих підприємств і об’єктів з великою підконтрольної територією.
Система відеоспостереження– забезпечує контроль на об’єкті в режимі реального часу за допомогою комплексу технічних засобів. Відеосигнал записується на пульті контролю для подальшого аналізу. Система відеоспостереження може бути реалізована з допомогу зовнішніх і прихованих відеокамер (або їх комбінації); камери можуть бути різних модифікацій, контрольовані або абсолютно непомітні, в залежності від побажань клієнта і технічних вимог.
Система контролю доступу – забезпечує автоматизацію процесу відвідуваності об’єкта з точною хронологією. Всі дані зберігаються в загальній базі даних і обслуговується спеціальним ПО (програмним забезпеченням).

Фахівці ТОВ «СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ» підберуть оптимальне поєднання технічних засобів забезпечення безпеки конкретно під Ваш об’єкт, підприємство чи організацію.

Переваги ТОВ «СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ»:

 • комплексний підхід до організації автоматичного контролю можливих загроз на об’єкті;
 • наявність нового, різноманітного, якісного обладнання технічних систем безпеки;
 • прийнятні ціни на обладнання, матеріали, монтажні роботи і сервісне обслуговування;
 • ефективність, якість, оперативність монтажу технічних систем безпеки на об’єкті;
 • безкоштовне навчання Вашого персоналу при використанні встановлених на об’єкті технічних систем захисту (вступні та планові інструктажі, консультування, підготовка інструкцій і т.д.).