Стягнення заборгованостей

Послуги зі стягнення дебіторської заборгованості

time-and-moneyТОВ «СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ» – це компанія, яка професійно займається досудовим стягненням дебіторської заборгованості.

ТОВ «СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ» має всі необхідні ресурси, використовуючи які, стягнення боргів здійснюється максимально ефективно, якісно та оперативно.

СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ

Процес стягнення заборгованості спеціалістами нашої компанії спрямований на максимально ефективне рішення проблеми в мінімальні можливі строки та включає в себе такі етапи:

  • Проведення ретельного аналізу всіх необхідних документів та матеріалів;
  • Комплексна правова експертиза строків та стану заборгованості;
  • Розробка основних етапів стягнення заборгованості;
  • Досудова робота з боржником (перевірка його стану, висування претензій, супроводження виплат за боргами тощо).

ТОВ «СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ» досудове стягнення простроченої заборгованості виконує в два етапи:

1-й етап

Soft (early) collection або м`який (ранній) колекшн – процедура досудового стягнення боргів, яка здійснюється на ранніх стадіях роботи із заборгованістю.

В межах Soft collection проводиться:

–         Здійснення початкового контакту з боржником через телефонний зв`язок;

–         Актуалізація контактних даних боржників;

–         Виявлення позиції та намірів боржника щодо власного боргу;

–         Проведення переговорів з боржником щодо погашення простроченої заборгованості шляхом телефонних дзвінків.

–         Поштове розсилання попереджувальних листів SMS- повідомлень, e-mail-листів з нагадуваннями про наявність боргу та необхідності його погашення.

2-й етап

Individual collection або «жорсткий» колекшн – процедура досудового стягнення боргів, яка використовується на більш пізніх стадіях прострочення (з обов`язковим проведенням процедури раннього колекшина).

В межах individual collection проводиться:

–         Виїзди та контакти з боржником, його оточенням по місцю проживання, роботи тощо;

–         Проведення безпосередніх переговорів з боржником при особистій зустрічі;

–         Розшук боржника у випадку неможливості встановити з ним контакт у телефонному режимі.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Ми працюємо якісно. Уклавши угоду з ТОВ «СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ», Ви отримуєте надійного та ефективного партнера, прямо зацікавленого у вирішенні Вашої проблеми.

Ми працюємо професійно. Напрацьовані методики впливу на боржника та нові наші розробки дозволяють нам стягувати борги з максимально можливою ефективністю та оперативністю.

Ми цінуємо власну та Вашу репутацію. Досвід роботи, який має наша компанія, дозволяє вирішувати самі складні задачі, суворо дотримуючись закону, що гарантує збереження Вашої репутації.

Ми суворо дотримуємося корпоративних, професійних та етичних норм поведінки. Ви можете бути впевнені, що наші співробітники будуть на Вашій стороні, ми знаємо як повернути борги та зберегти Вам партнера, клієнта.

Ми отримуємо винагороду тільки після здійснення процедури стягнення боргів та отримання Вами грошових коштів, або іншого майна боржника в рахунок погашення боргу.

Досудове повернення заборгованостей дає можливість нашим клієнтам отримати від співробітництва з ТОВ «СТАНДАРТ БЕЗПЄЕКИ УКРАЇНИ» не тільки матеріальне, але й моральне задоволення – можливість уникнути специфічного, не завжди приємного та непрофільного для Вас виду діяльності. Наша компанія готова здійснювати співробітництво з усіма зацікавленими установами та організаціями.

Вартість послуг у кожному випадку індивідуальна і переважно залежить від проблемності випадку та строку давності заборгованості.

Компанія ТОВ «СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ»
буде надійним помічником у вирішенні Ваших проблем,
і зробить все необхідне для відновлення Ваших порушених прав!